Greek

Όλα τα Ακίνητά μας

Ταξινόμηση ανά
62 αγγελίες

Studio/Γκαρσονιέρα για ενοικίαση Λαζαρέτο (Λέσβος - Μυτιλήνη)

€ 300 35 τ.μ.
  • 9 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Ενοικιάζεται επιπλωμένη γκαρσονιέρα σε μονοκατοικία, ιδανική για φοιτητές και στρατιωτικούς. Το διαμέρισμα είναι 35 τ.μ. και διαθέτει δική του αυλή 20τ.μ., προσφέροντας έναν όμορφο και άνετο εξωτερικό...

Κωδικός : 16424007

Τοποθεσία στο χάρτη

Μονοκατοικία προς πώληση Ακρωτήρι (Λέσβος - Μυτιλήνη)

€ 240.000 144 τ.μ.
  • 1.667 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται μοναδική μονοκατοικία στο Ακρωτήρι της Μυτιλήνης, 144 τ.μ., σε ένα καταπράσινο περιβάλλον, περιτριγυρισμένη από ιδιωτικό κήπο 350 τ.μ. Η μονοκατοικία διαθέτει άνετους χώρους υποδοχής στο ισόγ...

Κωδικός : 16615471

Διαμέρισμα προς πώληση Επάνω Σκάλα (Λέσβος - Μυτιλήνη)

€ 155.000 96 τ.μ.
  • 1.615 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται διαμέρισμα στην Επάνω Σκάλα Μυτιλήνης – 96 τ.μ.

Πωλείται φωτεινό και διαμπερές διαμέρισμα 96 τ.μ., στην περιοχή Επάνω Σκάλα Μυτιλήνης. Το ακίνητο βρίσκεται στον 1ο όροφο και αποτελείται από ...

Κωδικός : 19712583

Μονοκατοικία προς πώληση Πάμφιλα (Λέσβος - Μυτιλήνη)

€ 85.000 85 τ.μ.
  • 1.000 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

🏡 Πωλείται Υπερυψωμένη Ισόγεια Μονοκατοικία στα Πάμφιλα Μυτιλήνης

Στα όμορφα Πάμφιλα, μόλις 7,9 χλμ. από το κέντρο της Μυτιλήνης, πωλείται υπερυψωμένη ισόγεια μονοκατοικία που συνδυάζει άνεση, λειτου...

Κωδικός : 18235232

Studio/Γκαρσονιέρα για ενοικίαση Χρυσομαλλούσα (Λέσβος - Μυτιλήνη)

€ 450 35 τ.μ.
  • 13 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

ENOIKIAZETAI ΠΛΗΡΩΣ ΕΠΙΠΛΩΜΕΝΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ-ΓΚΑΡΣΟΝΙΕΡΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ .

Διατίθεται προς ενοικίαση μια όμορφη, πλήρως επιπλωμένη γκαρσονιέρα σε άριστη κατάσταση, στο κέντρο της Μυτιλήνης – μόλ...

Κωδικός : 17553600

Μονοκατοικία προς πώληση Αφάλωνας (Λέσβος - Μυτιλήνη)

€ 55.000 93 τ.μ.
  • 591 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται Παλαιά Διώροφη Μονοκατοικία στον Αφάλωνα.

Πωλείται παλαιά διώροφη μονοκατοικία συνολικού εμβαδού 94 τ.μ., σε κεντρικό σημείο του Αφάλωνα, με άμεση πρόσβαση από αυτοκίνητο.

Το ακίνητο αποτελ...

Κωδικός : 19590695

Μονοκατοικία προς πώληση Πάμφιλα (Λέσβος - Μυτιλήνη)

€ 50.000 100 τ.μ.
  • 500 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια

Πωλείται μονοκατοικία 100 τ.μ. στα Παμφίλα – Ιδανική για οικογένεια

Πωλείται μονοκατοικία συνολικής επιφάνειας 100 τ.μ. στην περιοχή των Παμφίλων, σε σημείο με άμεση πρόσβαση και δίπλα σε κεντρικό δρ...

Κωδικός : 19503437

Studio/Γκαρσονιέρα για ενοικίαση Καλλιθέα (Λέσβος - Μυτιλήνη)

€ 280 40 τ.μ.
  • 7 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ ΔΙΧΩΡΗ ΓΚΑΡΣΟΝΙΕΡΑ ΙΣΟΓΕΙΟΥ – ΠΛΗΡΩΣ ΕΠΙΠΛΩΜΕΝΗ

Διατίθεται άνετη ισόγεια γκαρσονιέρα δύο χώρων, με μεγάλο υπνοδωμάτιο και ευρύχωρη κουζίνα. Το ακίνητο διαθέτει κεντρική θέρμανση με καλορ...

Κωδικός : 18764101

Μονοκατοικία προς πώληση Πάμφιλα (Λέσβος - Μυτιλήνη)

€ 100.000 400 τ.μ.
  • 250 €/τ.μ.
  • 4 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Αρχοντικό στα Πάμφιλα: Μοναδική Ευκαιρία

Πωλείται αρχοντικό του περασμένου αιώνα, χτισμένο το 1891, στην περιοχή Πάμφιλα. Πρόκειται για μια μοναδική μονοκατοικία που απευθύνεται σε λάτρεις της παραδο...

Κωδικός : 16739774

Κατάστημα προς πώληση Αφάλωνας (Λέσβος - Μυτιλήνη)

€ 35.000 36 τ.μ.
  • 972 €/τ.μ.
  • 1 Χώρος

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ 36 τ.μ. ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΑΦΑΛΩΝΑ

Διατίθεται προς πώληση κατάστημα 36 τ.μ., στην καρδιά της παραδοσιακής αγοράς του Αφάλωνα, σε σημείο με εύκολη πρόσβαση.

Το κατάστημα δι...

Κωδικός : 17811679

Σελίδα 1 από 7 - Ακίνητα 1 έως 10 από 62