Greek

Όλα τα Ακίνητά μας

Ταξινόμηση ανά
62 αγγελίες

Διαμέρισμα για ενοικίαση Πάμφιλα (Λέσβος - Μυτιλήνη)

€ 350 48 τ.μ.
  • 7 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Ενοικιάζεται πλήρως εξοπλισμένο διαμέρισμα στα Πάμφιλα

Ενοικιάζεται φωτεινό και προσεγμένο διαμέρισμα στην περιοχή Πάμφιλα, πλήρως εξοπλισμένο με ηλεκτρικές συσκευές, έπιπλα και όλο τον απαραίτητο οι...

Κωδικός : 19855156

Οικόπεδο προς πώληση Αφάλωνας (Λέσβος - Μυτιλήνη)

€ 78.000 685 τ.μ.
  • 114 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 35

Πωλείται οικόπεδο άρτιο και οικοδομήσιμο, εντός σχεδίου , στην περιοχή Αφάλωνας Μυτιλήνης. Έχει συνολικό εμβαδόν 685 τ.μ. και χτίζει 240 τ.μ. και άλλα τόσα υπόγεια. Έχει απεριόριστη θέα προς τη θάλασσ...

Κωδικός : 16433767

Μονοκατοικία προς πώληση Πάμφιλα (Λέσβος - Μυτιλήνη)

€ 150.000 77 τ.μ.
  • 1.948 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται Ανακαινισμένη Διώροφη Μονοκατοικία στα Παμφιλα – Άμεσα Κατοικήσιμη

Διατίθεται προς πώληση μια πλήρως ανακαινισμένη και άμεσα κατοικήσιμη μονοκατοικία στα Παμφιλα. Πρόκειται για ένα λειτουργι...

Κωδικός : 17131586

Μονοκατοικία προς πώληση Αφάλωνας (Λέσβος - Μυτιλήνη)

€ 25.000 25 τ.μ.
  • 1.000 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται Μονοκατοικία στον Αφάλωνα – Μια Ιδανική Ευκαιρία Επένδυσης

Διατίθεται προς πώληση μικρή, ανεξάρτητη μονοκατοικία στο γραφικό χωριό Αφάλωνας Λέσβου, μόλις 6 χιλιόμετρα από το κέντρο της Μυτιλ...

Κωδικός : 16739711

Μονοκατοικία προς πώληση Αφάλωνας (Λέσβος - Μυτιλήνη)

€ 120.000 75 τ.μ.
  • 1.600 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΜΟΝΟΚΑΤΟΙΚΙΑ ΣΤΟΝ ΑΦΑΛΩΝΑ ΜΕ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΘΕΑ

Στον γραφικό Αφάλωνα, διατίθεται προς πώληση εξαιρετική μονοκατοικία, ιδανική για όσους αναζητούν ηρεμία, ιδιωτικότητα και υπέροχη θέα στο απέραντο ...

Κωδικός : 18192780

Κατάστημα για ενοικίαση Προκυμαία (Λέσβος - Μυτιλήνη)

€ 420 24 τ.μ.
  • 18 €/τ.μ.
  • 3 Χώροι

Ενοικιάζεται κατάστημα στο κέντρο της αγοράς (Λαδάδικα)της Μυτιλήνης 24 τετρ μέτρων και με νομιμοποιημένο πατάρι 24 τετρ. μέτρων. Είναι υγειονομικού ενδιαφέροντος. Έχει πρόσοψη 4 μέτρα. Αποτελείτε από...

Κωδικός : 16433370

Μονοκατοικία προς πώληση Καλλιθέα (Λέσβος - Μυτιλήνη)

€ 75.000 90 τ.μ.
  • 833 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

🏡 ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΟΚΑΤΟΙΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΙΘΕΑ

Πωλείται άνετη και οικονομική μονοκατοικία σε ήσυχη και όμορφη γειτονιά της Καλλιθέας, πολύ κοντά στο κέντρο.

Το ακίνητο αναπτύσσεται σε τρία επίπεδα:...

Κωδικός : 17773167

Μονοκατοικία προς πώληση Κέντρο (Λέσβος - Μυτιλήνη)

€ 150.000 102 τ.μ.
  • 1.471 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

🏡 Μονοκατοικία προς πώληση στο κέντρο της πόλης! 🏡

Πωλείται μοναδική μονοκατοικία στο κέντρο της πόλης,πολύ κοντά στην αγορά και με όλες τις απαραίτητες ανέσεις.
Εσωτερικοί χώροι:
Ευρύχωρη σαλονοτραπ...

Κωδικός : 16952470

Μονοκατοικία προς πώληση Μόρια (Λέσβος - Μυτιλήνη)

€ 35.000 100 τ.μ.
  • 350 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΜΟΝΟΚΑΤΟΙΚΙΑ 100 τ.μ. ΣΤΗ ΜΟΡΙΑ ΛΕΣΒΟΥ

Διατίθεται προς πώληση μονοκατοικία συνολικής επιφάνειας 100 τ.μ., σε ήσυχη και γραφική περιοχή της Μόριας, κοντά στον Ιερό Ναό του Αγίου Δημητρίου.

Η...

Κωδικός : 17901282

Μονοκατοικία προς πώληση Πετσοφάς (Λέσβος - Καλλονή)

€ 290.000 119 τ.μ.
  • 2.437 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Η μονοκατοικία των 119 τ.μ. κοντά στην Καλλονή Λέσβου διατίθεται προς πώληση και βρίσκεται σε ένα εκτεταμένο κτήμα 20 στρεμμάτων. Αποτελείται από μπάνιο, κουζίνα, ευρύχωρο σαλόνι, τρία υπνοδωμάτια και...

Κωδικός : 16474260

Σελίδα 5 από 7 - Ακίνητα 41 έως 50 από 62